O nas

 

Wygoda i bezpieczeństwo dzieci to priorytet dla każdego rodzica. Podstawową sprawą jest wybranie mebli dla dzieci, które zagwarantują spokojny sen i radosną zabawę. 

Meble dziecięce wpływają na zdrowy rozwój dzieci. Novelies oferuje nowoczesne meble dla dzieci, wykonane z najwyższej jakości materiałów, które starczą na lata.

Możesz wybrać pojedyncze meble, w zależności od wieku i potrzeb dziecka. Dbamy zarówno o design, jak i funkcjonalność naszych kolekcji. 

Klasyczna biel, elegancka szarość, nieśmiertelne drewno, rustykalne zdobienia i minimalistyczna, kompaktowa forma zapewnią satysfakcję zarówno młodszym, jak i starszym użytkownikom. 

Trwałe materiały i uniwersalne rozwiązania pozwolą cieszyć się meblami nie tylko na kolejnych etapach rozwoju dziecka, ale też przechować je dla kolejnego pokolenia.

 

 

Produkcja

 

Przywiązujemy uwagę do każdego szczegółu w kwestii jakości i bezpieczeństwa: 

·         Meble pomalowane są bezpiecznymi farbami i lakierami, sprawdzą się w pokoju alergików i nie narażą zdrowia twojego dziecka.

·         Farby spełniają normę Chemical Resistances UNI EN 12720 oraz normy europejskiej EN 71-3: 1994, posiadają wszystkie     wymagane certyfikaty. 

          Dodatkowo przed wprowadzeniem do sprzedaży każdy mebel testowany jest pod względem emisji.  

·         Dzięki utwardzonej farbie nie emitowane są żadne substancje szkodliwe, powłoka lakiernicza po utwardzeniu staje się ciałem stałym. 

·         Wszystkie produkowane przez nas łóżeczka spełniają wymogi bezpieczeństwa norm europejskich PN-EN 716-1:2010 oraz PN-EN 716-2:2010

·         Materiały wykorzystywane w produkcji takie jak płyta MDF, HDF czy płyty wiórowe laminowane posiadają certyfikaty bezpieczeństwa i spełniają normy higieniczności klasy E1

·         Szuflady i drzwi w meblach wyposażone są w nowoczesne systemy spowalniające ruch i zapobiegające obijaniu 

·         Wszystkie meble posiadają zaokrąglone krawędzie

·         Półki w regałach zostały zabezpieczone przed wypadnięciem

·         Wytrzymałe na naprężenie drewno stosowane w naszych łóżeczkach jest w stanie utrzymać ciężar rodzica z dzieckiem

·         Możliwość przymocowania szaf oraz regałów do ściany 

·         Skrzynie na zabawki wyposażone są w spowalniający system zamykania wieka